Aktualności • Piotr Pyzik - Poseł na Sejm RP

wersja kontrastowa Czcionka: AAA

Gliwiczanin, Ślązak, a nade wszystko patriota, dumny z wielowiekowej historii swojej Ojczyzny. Pracę i służbę dla Polski traktuje jako swój obywatelski obowiązek i powinność wobec współczesnych oraz tych Rodaków, którzy swą pracą i ofiarą tworzyli historię Rzeczypospolitej.

odwiedź mój profil na:
Strona główna » Aktualności

Aktualności

Błogosławionych Świąt Wielkiej Nocy!

Błogosławionych Świąt Wielkiej Nocy!

28 marca 2018, 17:11
Zdrowych, błogosławionych, rodzinnych i pełnych miłości Świąt Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. Niech nadzieja jaką dał nam Syn Boży przynosi światu miłość i pokój.
Ślubowanie leśników

Ślubowanie leśników

16 marca 2018, 17:07
Uroczyste ślubowanie nowych pracowników Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Katowicach podejmujących służbę leśną. Leśnicy złożyli ślubowanie w obecności Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych Andrzeja Koniecznego. Darz Bór!
Spotkanie jednostek OSP z Komendantami PSP

Spotkanie jednostek OSP z Komendantami PSP

7 marca 2018, 17:05
Z mojej inicjatywy udało się zorganizować spotkanie przedstawicieli jednostek OSP działających w powiecie gliwickim z Komendantem Wojewódzkim Państwowej Straży Pożarnej i Komendantem Miejskim PSP w Gliwicach. Dziękuję Panom Komendantom za przybycie oraz Zarządowi Powiatowemu Związku Ochotniczych…
Producenci rolni i problemy ich branży

Producenci rolni i problemy ich branży

7 marca 2018, 17:03
Spotkanie z producentami rolnymi. Szczera dyskusja o problemach branży rolniczej oraz o przyszłości kształtowania ustroju rolnego Polski. Dziękuję organizatorom i uczestnikom za wszystkie informacje, które pomogą mi w pracy poselskiej.
Bieg "Tropem Wilczym"

Bieg "Tropem Wilczym"

4 marca 2018, 16:57
Kolejny rok, kolejny start w gliwickiej edycji. Dziękuję uczestnikom i organizatorom oraz JW AGAT za wsparcie. Część i chwała bohaterom!
Zapraszam na Koncert Patriotyczny

Zapraszam na Koncert Patriotyczny

23 lutego 2018, 16:52
Zapraszam 2 marca o godzinie 17:00 na koncert patriotyczny z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, który odbędzie się w Centrum Kulturalno-Sportowym Łabędź przy ul. Partyzantów 25 w Gliwicach. Zaśpiewajmy wspólnie najwspanialsze pieśni patriotyczne i partyzanckie! Wstęp wolny