Aktualności • Piotr Pyzik - Poseł na Sejm RP

wersja kontrastowa Czcionka: AAA

Gliwiczanin, Ślązak, a nade wszystko patriota, dumny z wielowiekowej historii swojej Ojczyzny. Pracę i służbę dla Polski traktuje jako swój obywatelski obowiązek i powinność wobec współczesnych oraz tych Rodaków, którzy swą pracą i ofiarą tworzyli historię Rzeczypospolitej.

odwiedź mój profil na:
Strona główna » Aktualności

Aktualności

Spotkanie kandydatów do parlamentu z okręgu nr 29

Spotkanie kandydatów do parlamentu z okręgu nr 29

17 września 2015, 21:14
Dziś w Bytomiu odbyło się spotkanie kandydatów Prawa i Sprawiedliwości z okręgu nr 29 w najbliższych wyborach parlamentarnych. Gospodarzem był poseł Wojciech Szarama, lider naszej listy. Był oczywiście urzędujący poseł obecnej kadencji Piotr Pyzik oraz kandydat na senatora w oręgu…
Światowy Dzień Sybiraka

Światowy Dzień Sybiraka

17 września 2015, 18:45
Dziś przypada Światowy Dzień Sybiraka. Z tej okazji poseł Piotr Pyzik zapalił znicz i udekorował gliwicki obelisk upamiętniający Zesłańców.
Dożynki w Sośnicowicach oraz Wilczy i Łączy

Dożynki w Sośnicowicach oraz Wilczy i Łączy

13 września 2015, 21:10
Poseł Piotr Pyzik wziął dziś udział w uroczystościach dożynkowych w Sośnicowicach. Następnie bawił na dożynkach w Wilczy, a wieczorem bawił się wraz z mieszkańcami Łączy na występach Kabaretu Kafliki, wywodzącego się z tej pięknej i gościnnej wsi.
Rocznica Wiktorii Wiedeńskiej

Rocznica Wiktorii Wiedeńskiej

13 września 2015, 13:29
Z okazji rocznicy triumfu chrześcijańskiego wojska prowadzonego przez Polskiego Króla Jana III Sobieskiego nad muzułmańską inwazją kruszącą już mury Wiednia, Poseł Piotr Pyzik tradycyjnie rozdawał wiedeńskie rogale pod Kościołem Podwyższenia Krzyża Świętego w Gliwicach. Wspomagali go młodzi…
Rocznica tragicznego wypadku Żwirki i Wigury

Rocznica tragicznego wypadku Żwirki i Wigury

13 września 2015, 10:13
Jak co roku w dniu uroczystych obchodów na cześć Patronów Polskiego Lotnictwa, poseł Piotr Pyzik złożył wieniec pod pomnikiem upamiętniającym tragiczną śmierć Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury. Ze względu na napięty kalendarz tego dnia, Pan Poseł był na Zaolziu już o godzinie 7:20.
Program "Rodzina 500+"

Program "Rodzina 500+"

7 września 2015, 19:03
Poseł Piotr Pyzik przedstawił dziś informację na temat projektu ustawy, który zamierza wprowadzić przyszły Rząd Prawa i Sprawiedliwości. Zachęcamy do zapoznania się także z tekstem projektu.