Aktualności • Piotr Pyzik - Poseł na Sejm RP

wersja kontrastowa Czcionka: AAA

Gliwiczanin, Ślązak, a nade wszystko patriota, dumny z wielowiekowej historii swojej Ojczyzny. Pracę i służbę dla Polski traktuje jako swój obywatelski obowiązek i powinność wobec współczesnych oraz tych Rodaków, którzy swą pracą i ofiarą tworzyli historię Rzeczypospolitej.

odwiedź mój profil na:
Strona główna » Aktualności

Aktualności

Alert przy grobach Westerplatczyków

Alert przy grobach Westerplatczyków

1 września 2018, 17:46
4:45 Bojków - dzielnica Gliwic. Jak co roku alert przy grobach Westerplatczyków, chor. Edwarda Szewczuka i kpr. Michała Plewaka. Są ich rodziny, Wojsko Polskie, Policja, Harcerze, Młodzież Szkolna, Rekonstruktorzy, Strażacy z OSP, Duchowieństwo i Mieszkańcy.
Rocznica FAZOSu

Rocznica FAZOSu

22 sierpnia 2018, 17:43
38. rocznica pierwszego strajku na Górnym Śląsku w sierpniu 80. Pracę w geście solidarności z robotnikami Wybrzeża i z żądaniem spelnienia postulatów społecznych, a zwłaszcza utworzenia niezależnych związków zawodowych przerwali pracownicy Fabryki Zmechanizowanych Obudów Górniczych w Tarnowskich…
Kowboje na Śląsku

Kowboje na Śląsku

23 lipca 2018, 17:38
Pierwszy Puchar Śląska Western i Rodeo w gościnnym Horse Land Ranch w Bojszowie. Poziom wysoki, o czym świadczy także obecność Mistrzyni Polski w tych trudnych konkurencjach.
Harcerze zaczynają wakacje

Harcerze zaczynają wakacje

22 czerwca 2018, 17:36
Zakończenie roku szkolnego Harcerzy i Zuchów Hufca ZHP Ziemi Gliwickiej. Piękna uroczystość, która tym bardziej cieszy, że widać jak w ciągu ostatnich lat harcerstwo przeżywa swój renesans. Drogie Druhny, Druhowie i Zuchy - szczęśliwych i bezpiecznych wakacji! Czuwaj!
U Matki Boskiej Piekarskiej

U Matki Boskiej Piekarskiej

27 maja 2018, 17:33
Pielgrzymka mężczyzn do Matki Boskiej Piekarskiej.
Ryszard Czarnecki w Knurowie

Ryszard Czarnecki w Knurowie

13 maja 2018, 17:31
Spotkanie z europosłem Ryszardem Czarneckim w Knurowie. Dziękuję przybyłym mieszkańcom za obecność i za bardzo ciekawe pytania. Cieszę się, że dobrze sprawdziła się formuła, w której większość czasu przeznaczyliśmy na interakcję, odpowiedzi oraz wysłuchanie interesujących uwag i sugestii.…